Kokybė

Visos mūsų turimos prekės atkeliavo pas mus iš ES Šalių. Kokybiškas audinys atitinka visus standartus, patrauklus dizainas, naujas požiūris į liekninantį trikotažą, stiprus poveikis – visa tai jungia mūsų parduotuvės produkciją. Mes siūlome moterims pačius geriausius ir Europoje pripažintus modelius. Gauname daugybę atsiliepimų apie diržus po gimdymo, gracijas, bodžius ir darome išvadas, kuriuos siūlyti klientėms, o kuriuos reikėtų išimti iš pasiūlos. Mūsų politika labai aiški: mes siūlome kruopščiai atrinktą, kokybišką, moterišką, koreguojantį trikotažą už labai patrauklią kainą.

Apmokėjimas

Mes užtikriname apmokėjimo saugumą bei patikimumą. Neturite elektroninės bankininkystės? Nebėda, galite mokėti grynais kurjeriui.

Pristatymas

Prekes stengiamės pristatyti kuo greičiau. Nuolat tobuliname pristatymo greitį bei patogumą. Pats greičiausias pristatymo būdas – Omniva paštomatas arba LP Express terminalas: užsakius ir apmokėjus iš ryto, siunta atkeliaus į Jūsų pasirinktą terminalą per naktį ir jau kitą dieną vakare galėsite atsiimti siuntinį :) Patariame išbandyti greičiausią pristatymo būdą.

Pristatymo būdai:
  • Konstitucijos pr. 12, Vilniaus, eLADY parduotuvėje (priešais VCUP). Darbo laikas: 11-19 h.  € 0.00
  • Lietuvos Paštas (3-4 d.d.) € 1.90
  • Omniva terminalas (2 d.d.) € 2.90  Terminalų adresai -> sąrašas
  • LP Express Terminalas (2 d.d.) € 3.10  Terminalų adresai -> sąrašas
  • Kurjeris (2 d.d.) € 4.90
  • Mokant kurjeriui grynais (2 d.d.) € 7.90
  • Siuntimas į užsienį € 10.90

Grąžinimas / Keitimas

Paliekame galimybę grąžinti brokuotą arba  su gamybiniu defektu parduotą prekę. Tik parašykite problemą mums info@elady.lt ir mes susisieksime su Jumis.

Apatinis trikotažas pagal LR teisės aktus yra negrąžinamas ir pagal higienos normas yra nekeičiamas. Jeigu turite pastebėjimų arba kitokių nesklandumų dėl dydžio, struktūros, modelio, kviečiame konsultuotis el.paštu info@elady.ltTikiuosi, kad išeitį visada rasime kartu :)

Iš viso užsakymų

Patenkintų klientų

Apsilankymų per mėnesį

Esu ištikima pirkėja, pirkau 2 dalykus ir likau labai patenkinta bodžiu bei korsetu po gimdymo. Džiaugiuosi, kad atradau Jus.

Laima
Dvėjų vaikų mama

Ačiū už patarimus ir konsultaciją dėl dydžio, abejojau būtent dėl dydžio, bet be reikalo jaudinausi, dydžiai atitinka dydžių lentelę. Taip pat labai dėkoju už išsamią konsultaciją dėl aukšto diržo po gimdymo.

Silvija
Vilnietė

Ieškojau pėdkelnių dėl varikozinių venų išsiplėtimo ir radau visai tinkamą man variantą, kokybės ir kainos atžvilgiu. :) Juodos spalvos pėdklenės tiesiog tobulos.

Lilia
Klientė

Dirbame daugiau nei 3 metai ir esame savo srities profesionalai Parašykite mums!